Бажаєш навчитися та працевлаштуватися - відвідай курси

Дата: 02.12.2021 08:19

Березнегуватська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості надає інформацію щодо впровадження курсів цільового призначення сільськогосподарського напрямку для дорослих «Школа Фермерства 2.0»  на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Підвищення кваліфікації відбуватиметься за наступними напрямками:

• «Особливості вирощування озимих культур» (термін навчання 0,3 місяці, обсяг часу – 40 годин);
  • «Особливості вирощування озимих зернових культур» (термін навчання 0,2 місяці, обсяг часу – 24 години);
  • «Особливості вирощування озимого ріпаку» (термін навчання 0,2 місяці, обсяг часу – 24 години);
  • «Сучасні підходи до захисту сільськогосподарських культур від шкідників» (термін навчання0,3 місяці, обсяг часу – 40 годин).

Курси проходять в онлайн форматі з залученням викладачів Центру професійно-технічної освіти.

До професійного навчання можуть бути залучені не лише зареєстровані безробітні, а всі бажаючі особи, яким за власний кошт оволодіння певними компетенціями може допомогти у вирішенні питання працевлаштування або відкритті власної справи.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Березнегуватської районної філії Миколаївського ОЦЗ за телефонами: (05168)9-22-71, (05168)9-20-77,  (05168)9-23-54. Завжди раді допомогти!