Дата: 03.12.2021 17:45

Фото без опису

03 грудня 2021 року в приміщенні селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому схвалені проєкти рішень селищної ради та подані на розгляд селищної ради. Крім цього розглянуті питання про придбання новорічних подарунків дітям-сиріт та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) чи у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу у 2021 році,  встановлення дорожніх знаків та засобів примусового зниження швидкості щодо обмеження руху по вулиці Армійській та вулиці Набережній в смт Березнегувате,  зарахування на соціальний квартирний облік,  зняття з квартирного обліку, затвердження протоколу засідання комісії Березнегуватської селищної ради з використання у 2021 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 03 грудня 2021 року № 2,  встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування,  надання дозволу батькам на дарування земельної ділянки  (паю) у власність малолітній дитини,  зняття з  обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,   зняття з первинного  обліку  дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  взяття на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Члени виконавчого комітету селищної ради також прийняли рішення щодо упорядкування адресного господарства селищної ради та погодили  кронування дерев в центральній частині смт Березнегувате.

По всіх  питаннях порядку денного засідання виконавчого комітету селищної ради прийняті відповідні рішення.

Фото без опису