Санітарно-епідемічна ситуація на Березнегуватщині

Дата: 06.12.2021 10:43

Фото без опису

У зв’язку з епідемією коронавірусної хвороби та відповідно до запроваджених  обмежень у сфері господарської діяльності, працювала робоча група по здійсненню контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19,  основна діяльність якої була зосереджена на моніторингових перевірках суб’єктів господарювання.

Так, з 1 по 3 грудня було перевірено 24 суб’єкти господарювання на території смт. Березнегувате, с. Новоочаків, с. Маліївка.

Під час здійснення перевірок зверталась увага на дотримання суб’єктами господарювання вимог  Постанов Кабінету Міністрів України. За результатами перевірок робочою групою визначено, що перевірені заклади торгівлі працюють без порушень. Працівники закладів та відвідувачі за вимогою перевіряючих надавали сертифікат про вакцинацію.