Засідання бюджетної комісії

Дата: 06.12.2021 16:54

Фото без опису

06 грудня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. В засіданні взяли участь Галюк Віталій - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Слісаренко Ірина – начальник фінансового відділу селищної ради, Хижняк Ганна -  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.

Члени постійної комісії погодили внесення змін до обсягу видатків в межах загального обсягу по головному розпоряднику коштів-відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради на 2021 рік, доповідачем по якому була Хижняк Ганна. Наступним питанням було внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету Миколаївської області до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2021 рік по якому доповідала Слісаренко Ірина. Потім депутати розглянули звернення начальника відділу культури, молоді та спорту селищної ради Хижняк Ганни  щодо підготовки проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до рушення селищної ради від 22 листопада 20219 року № 19 «Про створення відділу освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради» та погодили винесення даного проєкту рішення на розгляд чергової сесії селищної ради.

Фото без опису