Дата: 09.12.2021 16:40
Кількість переглядів: 1988

Програма “єПідтримка”, ініційована Президентом України,  стартує з 19 грудня та триватиме впродовж наступного року. В рамках програми громадяни зможуть отримати від держави підтримку в розмірі 1 000 гривень. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книжки. Участь в програмі зможуть взяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується відповідним сертифікатом у мобільному застосунку “Дія”.

Взяти участь у програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок Дія.

Інформація розміщена за інтернет-посиланням https://e-aid.diia.gov.ua/