Повідомлення RASFF № 2021.3230-fup4

Дата: 17.12.2021 08:16

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 09.12.2021 № 1858 «Щодо повідомлення  RASFF від 02.12.2021 № 2021.3230 fup4».

Відповідно до повідомлення RASFF від 06.12.2021№ 11.1.1-5/12753 встановлено несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник : BRIGHTMANINDUSYRIALLTD, Ningbo)  через Францію (імпортер: MoulinRoty, NortsurErdre) до України.

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом меламінового посуду.

Про факти виявлення їх в обігу, негайно повідомляти Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу berezneguvate@dpssmk.gov.ua .