Засідання бюджетної комісії

Дата: 17.12.2021 18:07

15 грудня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань  бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку.

До плану роботу комісії було включено питання внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Баштанського району до бюджету Березнегуватської селищної територіальної громади на 2021 рік та про необхідність внесення змін до обсягу видатків в межах загального обсягу по головному розпоряднику коштів – відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради на 2021 рік по яких інформували начальник фінансового відділу селищної ради Слісаренко Ірина та начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Хижняк Ганна. Члени постійної комісії схвалили внесення змін та прийняли відповідні рекомендації.  Наступні 6 питань плану роботи комісії інформувала спеціаліст відділу земельних відносин Гайдай Неля всі питання стосувались встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки, які передаються в оренду для городництва та товарного сільськогосподарського виробництва. Всі питання розглянуто та прийнято відповідні рекомендації.