ПОДЯКА НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ ІГОРУ НЕГУЛЕВСЬКОМУ!

Дата: 29.12.2021 13:18
Кількість переглядів: 1914

Від імені Березнегуватської селищної  ради та громади висловлюю щирі слова вдячності народному депутату України Ігору Негулевському за допомогу у залученні коштів із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

За сприянням Ігора Петровича, громаді з державного бюджету виділено кошти  на капітальний ремонт  дитячих ігрових майданчиків  в смт Березнегувате, селах Лепетиха та Мурахівка, вирішено ряд питань щодо ремонту доріг як державного так і місцевого значення.

Маємо надію, що в наступному році реалізуємо важливі для громади заходи та проєкти щодо соціально-економічного розвитку громади, розвитку інфраструктури.

Дякуємо за небайдужість, за увагу до проблем громади та сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою, Березнегуватський селищний голова

Сергій БОЙКО