Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Субгрант для розробки навчального курсу для нарощування потенціалу українських ММСП

Дата: 04.01.2022 11:03
Кількість переглядів: 1402

Актуально до: 24.01.22
 

Зафіксувати у Google календарі!

 

Додано:
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

chemonics_logo

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати концепції для одержання субгранту для розробки та впровадження навчального курсу, що охоплює весь виробничий цикл («від лану до столу») для нарощування потенціалу та розвитку практичних навичок українських мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП). 

Проект AГРО планує надати субгранти зареєстрованим офіційно зареєстрованим українським приватним юридичним особам, неурядовим організаціям та бізнес-асоціаціям, що займаються садівництвом, м’ясом і молоком, птахівництвом (крім курятини), аквакультурою, кондитерською та крафтовою продукцією з метою розробки та впровадження навчального курсу, що охоплює весь виробничий цикл («від лану до столу») для нарощування потенціалу та розвитку практичних навичок українських мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), що працюють у вищезгаданих ланцюгах створення вартості.

Головними цілями цих субгрантів є:
1) Забезпечити доступ ММСП до практичних знань про новітні технології виробництва, переробки та післяврожайної обробки с/г продукції.
2) Забезпечення умов для створення ММСП доданої вартості за рахунок практичних навчальних модулів, що були застосовані на практиці в конкретному ланцюгу доданої вартості.
3) Підтримка впровадження міжнародного досвіду та практик ведення с/г діяльності на основі практичних b2b та b2c кейсів.

На адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA-36 необхідно:

  • до 18:00 10 січня 2022 р підтвердити свою присутність, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу, щоб зареєструватися на передзаявочний on-line семінар, який відбудеться 11 січня 2022 року з 15:00 до 16:00. Під час передзаявочного on-line семінару можна задати питання і отримати вказівки щодо порядку підгтовки концеції субгрантового проекту.
  • до 18:00  17 січня 2022 р надсилати на ім’я Ігоря Цимбалістого, менеджера відділу субгрантів і контрактів усі питання щодо цього ЗПЗ. Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 19 січня 2022 р.
  • до 18.00 24 січня 2022 р. подавати концепції субгрантових проектів (включаючи бюджет та супровідну документацію). 

Завантажити повний опис технічного завдання

Завантажити Додатки

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано