Дата: 05.01.2022 11:01

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 02 березня 2021 року №17 (із змінами), рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № «Про оголошення конкурсу на посаду начальника дитячої оздоровчої бази відпочинку ім.М.В.Башкірова» селищна рада здійснює добір кандидатур від громадських організацій відповідного функціонального спрямування до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду начальника дитячої оздоровчої бази відпочинку ім.М.В.Башкірова.

Громадським організаціям відповідного функціонального спрямування до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду начальника дитячої оздоровчої бази відпочинку ім.М.В.Башкірова подають селищній раді по одному представнику для включення їх до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду начальника дитячої оздоровчої бази відпочинку ім.М.В.Башкірова.

Представникам від громадських організацій відповідного функціонального спрямування до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду начальника дитячої оздоровчої бази відпочинку ім.М.В.Башкірова які бажають бути включені до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду начальника дитячої оздоровчої бази відпочинку ім.М.В.Башкірова, необхідно звернутися до Березнегуватської селищної ради з письмовою заявою про включення до складу конкурсної комісії до 20 січня 2022 року за адресою: 56203, Миколаївська область, смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа,10, тел. 9 18 05.