Про проведення анкетування в рамках підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022-2024 роки

Дата: 05.01.2022 16:34

У період з 04.01.2022 по 14.01.2022 (включно) проводиться анонімне опитування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності органів Казначейства за встановленою формою («АНКЕТА») шляхом надсилання заповненої анкети на електронні скриньки: PostnykovM@treasury.gov.uaanticorrupt@treasury.gov.ua, або поштовим відправленням на адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська служба України, Комісія з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо клієнтам Казначейства та територіальних органів Казначейства, представникам громадськості та експертам, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи органів Казначейства, іншим особам долучитись до процесу підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022-2024 роки шляхом прийняття участі в анкетуванні або направлення на нашу адресу (в тому числі анонімно) пропозицій, рекомендацій, зауважень з питань визначення корупційних ризиків у роботі органу.

Додаткову інформацію та «АНКЕТУ» розміщено на вебпорталі Державної казначейської служби України за посиланням.

Просимо Вас прийняти участь у вказаному заході.