Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Повідомлення RASFF № 2021.5998-fup 5.

Дата: 13.01.2022 16:38
Кількість переглядів: 1053

        До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 11.01.2022 № 63 «Щодо повідомлення  RASFF № 2021.5998-fup 5.

       Відповідно  до повідомлення RASFF встановлено несанкціоноване використання лігноцелюлози у кружках Huskee Cups,що експортувалися зі Швеції (постачальник: Espresso Gear, Billdal) до України (отримувач: ТОВ «Бюро Вин», вул. Мечникова,9, м. Київ, 01021).

       Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України « Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості  харчових продуктів».

     Прошу Вас, вищевикладене довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначених об’єктів санітарних заходів.. 

    Про факти виявлення їх в обігу, негайно повідомляти Снігурівське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу berezneguvate@dpssmk.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано