Повідомлення RASFF № 2021.6056-fup 4, № 2021.0705 - fup 1

Дата: 20.01.2022 17:04

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 19.01.2022 № 162 «Щодо повідомлення  RASFF № 2021.6056-fup 4, № 2021.0705 - fup 1

Відповідно  до повідомлення RASFF 2021/6056 fup 4 та RASFF № 2021.0705 fup 1, виявлено міг рацію первинних ароматичних амінів у ложках (шумівках) та нейлонових ополониках, що експортувалися з Китаю (виробник:   GUANGDONG EKA INDUSTRIAL INVESTMENT CO. LTD UNIT 1201, BLOCK E POLY WORLD TRADE CENTER) через Францію до України (отримувач: «АШАН Україна», - Бориспіль, 08301)

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України « Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості  харчових продуктів».

Прошу Вас, вищевикладене довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначених об’єктів санітарних заходів..

Про факти виявлення їх в обігу, негайно повідомляти Снігурівське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на електронну адресу berezneguvate@dpssmk.gov.ua.