Засідання бюджетної комісії

Дата: 24.01.2022 17:17

24 січня 2022 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і цін, комунальної власності, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури, благоустрою та соціально-економічного розвитку. Участь в засіданні взяли селищний голова Бойко Сергій, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галюк Віталій, секретар селищної ради Юрченко Світлана, начальник фінансового відділу селищної ради Ірина Слісаренко, головний бухгалтер селищної ради Зарецька Тетяна, начальник відділу з юридичних питань та роботи з персоналом селищної ради Сачук Наталія, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Хижняк Ганна, директор КНП «Березнегуватський ЦПМСД» Березнегуватської селищної ради Вавілін Олег, спеціалісти відділу земельних відносин селищної ради Гайдай Неля, Тарабріна Наталія.

Члени постійної комісії прийняли рекомендації щодо встановлення ставки орендної плати за земельні ділянки, які передаються в оренду громадянам для городництва, сінокосіння та випасання худоби, товарного сільськогосподарського виробництва, погодили зміну розміру посадового окладу директору КНП «Березнегуватський ЦПМСД» Вавіліну Олегу, обрали представника до складу конкурсної  комісії для проведення конкурсного відбору на посаду начальника дитячої оздоровчої бази відпочинку імені В.М.Башкірова, а саме -  Богуш Ірину Сергіївну.

Члени постійної комісії заслухали та обговорили інформацію про стан фінансового забезпечення КНП «Березнегуватський ЦПМСД» Березнегуватської селищної ради у зв’язку із змінами у законодавстві. Після досить бурхливого обговорення члени комісії прийняли відповідні рекомендації якими рекомендували директору КНП «Березнегуватський ЦПМСД» підготувати проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до селищної Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на 2022-2025 роки та винести його на розгляд спільного засідання постійних комісій селищної ради та чергову сесію селищної ради також було рекомендовано направити Звернення до Міністерства охорони здоров’я, Миколаївської обласної державної адміністрації щодо необхідності  перегляду обсягів коштів, які надаються НСЗУ на фінансування установи, в зв’язку із змінами у законодавстві.