Засідання земельної комісії

Дата: 09.02.2022 17:07

Фото без опису

09 лютого 2022 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони природного середовища яке провела голова постійної комісії Доценко Вікторія.

До плану роботи постійної комісії було включено 34 питання. Після детального обговорення члени постійної комісії надали відповідні рекомендації щодо включення до розгляду проєктів рішень на черговій сесії селищної ради, деякі проєкти рішень було відправлено на доопрацювання.

В роботі комісії взяла участь секретар селищної ради Світлана Юрченко,  старости старостинських округів: Єжелов Олександр, Козлятін Анатолій, Щербина Ігор, Дамчук Надія, Михальчук Микола,  спеціалісти відділу земельних відносин: Гайдай Неля, Наріжня Марина, Радіонова Олена, Грицьків Ірина, Зубач Олена.

Фото без опису