Учасникам конкурсу та членам комісії селищної ради з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для

Дата: 15.02.2022 14:20

Відповідно до  Протоколу комісії від 11 лютого 2022 року №2 чергове засідання комісії відбудеться 17 лютого 2022 року о 14,00 год, в приміщенні селищної ради в кабінеті селищного голови.

Питання порядку денного:

1. Про визначення рейтингового балу.
  2. Проведення процедури відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями соціального спрямованості та індивідуального оцінювання членами комісії конкурсних пропозицій
  3. Про індивідуальну оцінку конкурсних пропозицій відповідно до п.17 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049, ( Далі -Порядок).
  4. Про затвердження Рейтингу конкурсних пропозицій.

Секретар комісії                            Наталія КРУЦ