Учасникам конкурсу та членам комісії селищної ради з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для

Дата: 18.02.2022 16:31

Відповідно до  Протоколу комісії від 17 лютого 2022 року №3 чергове засідання комісії відбудеться 22 лютого 2022 року о 14,00 год, в приміщенні селищної ради в кабінеті селищного голови.

Питання порядку денного:

1. Проведення процедури відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями соціального спрямованості та індивідуального оцінювання членами комісії конкурсних пропозицій.
  2. Про індивідуальну оцінку конкурсних пропозицій відповідно до п.17 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049 ( Далі -Порядок).
  3. Про затвердження Рейтингу конкурсних пропозицій.

Секретар комісії    Наталія КРУЦ