Дата: 21.02.2022 13:14

Повідомляємо, що при облдержадміністрації діє робоча група з врегулювання проблемних питань, які виникають під час реєстрації агровиробниками податкових накладних.

До основних завдань робочої групи входять:

• сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних сільгосптоваровиробниками;
  • організація та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед аграріїв щодо реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • аналіз можливих ризиків, які виникають у сфері реєстрації податкових накладних;
  • напрацювання шляхів, механізму і способів вирішення проблемних питань, що виникають при реєстрації податкових накладних агровиробниками.

Таким чином, в разі виникнення проблемних ситуацій, пов’язаних з реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі, слід звертатися до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефоном: (0512) 37 74 02 або за адресою : м.Миколаїв, вул.Спаська, 1.