Дата: 31.05.2022 12:47

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє що отримано лист Держпродспоживслужби від 18.05.2022 №11.1.4- 5/5348 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.1018» стосовно спалаху харчової інфекції, що ймовірно викликана дитячими сумішами з США.

ТОВ «Кратарія ЛТД» проінформувало Держпродспоживслужбу про добровільне відкликання харчових продуктів, виробництва компанії «Abbott» (США).

Повідомлення стосується операторів ринку, діяльність яких пов’язана з використанням дитячих сумішей з США, а саме: виготовлених на одному із заводів компанії «Abbott», розташованому за адресою: м. Стерджис, штат Мічіган, США.

У разі виникнення питань звертайтесь до Снігурівського управління Держпродспоживслужби  за тел. +380973664317