Шановні медичні працівники!

Дата: 19.06.2022 06:24

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я.

День медичного працівника в 2022 році особливий, оскільки ми вшановуємо лікарів, які з 24 лютого не втекли і лікували усіх хворих та поранених через повномасштабний напад росії на Україну. Ви – наші янголи-охоронці. Із перших днів війни ви рятуєте життя наших захисників, здоров’я та життя цивільних громадян. Дякуємо всім лікарям, акушерам, медсестрам, санітарам, лаборантам та фельдшерам за ту титанічну роботу, яку вони виконують, за невтомну та важку працю, за десятки тисяч врятованих життів. Вклад медиків в нашу перемогу неоціненний.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

З повагою, селищний голова                                            Сергій БОЙКО