До уваги суб’єктів господарювання в агропромисловому комплексі!

Дата: 24.06.2022 09:38

З метою виконання заходів правового режиму воєнного стану, у зв’язку з початком збирання ранніх зернових культур у районі, для отримання перепусток для проїзду транспортними засобами на території Баштанського району після введення комендантської години, Вам необхідно подати документи до відділу соціально-економічного, агропромислового  розвитку, інвестицій та трудових відносин Березнегуватської селищної ради, для подальшої їх передачі до Баштанської районної військової адміністрації для виготовлення зазначених перепусток.

Для отримання перепусток подаються:

1. клопотання керівника сільгосптовариства, засвідчена печаткою (за наявності);
  2. список працівників та перелік техніки, задіяної на роботах;
  3. копії паспортів працівників та технічних паспортів транспортних засобів.

Зразки документів для отримання перепусток додаються.

Додатково інформуємо – перепустки видаються на кожний транспортний засіб окремо.