Щодо повідомлення RASFF

Дата: 13.07.2022 13:35

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 07.07.2022 № 14.4.1/1419/22 «Щодо повідомлення  RASFF.

Стосовно виявлення оптичних відбілювачів в паперових соломинках,що експортувалися з Китаю (оптовий продавець: Metro AG, Germany) до України (отримувач: ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», Харківське шосе 201-203, буд. літера « 2Б», м. Київ, 02121).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України « Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Прошу Вас, вищевикладене довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з використанням паперових соломинках, що експортувалися з Китаю(оптовий продавець: Metro AG, Germany).