Щодо повідомлення RASFF

Дата: 14.09.2022 18:31

Стосовно виявлення незадекларованого мигдалю у шоколадно-горіховій пасті « Spread Up Choco Hazelnuts», що експортувалося з Німеччини (постачальник: Natra Malle/All  Crump, Belqium; імпортер:  Вuyinq International Group SPAR B.V. (ВIGS), Netherlands) до України (отримувач: SPAR International B.V. – гуманітарна допомога.

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України « Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».