Про вебінар щодо бронювання працівників сільгосппідприємств на період мобілізації

Дата: 10.11.2022 11:38

За участі Міністерства аграрної політики  та продовольства України та Всеукраїнської Аграрної Ради  11 листопада  2022 року об 14-00 годині буде проведено вебінар щодо актуальних  питань бронювання працівників сільгосппідприємств на період мобілізації.

Вебінар організований в рамках «Програма підтримки продовольчої безпеки агровиробників», яка реалізує Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

На заході розкажуть про законопроект № 7687 про бронювання працівників критичних галузей економіки, рішення уряду щодо одноразового продовження строку дії відстрочки від мобілізації на 1 місяць. Також презентують функціонал «Кабінету запитів на бронювання військовозобов’язаних».

Модератор заходу: Дмитро Кохан, заступник голови Громадської спілки

«Всеукраїнська Аграрна Рада»

Усі  охочі зможуть поставити питання з теми бронювання працівників сільгосппідприємств. Посилання для попередньої реєстрації :