Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Після тривалої перерви

Дата: 05.12.2022 14:44
Кількість переглядів: 676

Фото без опису      02 грудня 2022 року депутати Березнегуватської селищної ради зібрались після тривалої перерви на чергову сесію селищної ради. В роботі сесії взяли участь 21 депутат. Працювали оперативно і злагоджено. На початку засідання депутати і всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять старости Мурахівського старостинського округу Єжелова Олександра Анатолійовича.

Фото без опису

Під час засідання були  прийняті наступні рішення :

 -  Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 липня 2019 року №8 «Про утворення старостинських округів Березнегуватської селищної ради».

 

- Про внесення змін до рішення селищної ради від 17 липня 2020 року №9 «Про затвердження старостою Новоукраїнського старостинського округу Березнегуватської селищної ради».

 

- Про припинення права господарського відання на майно комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

 

- Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради в оренду Миколаївському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги без проведення аукціону.

 

- Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Березнегуватської селищної ради з ФОП Ключником Святославом Руслановичем без проведення аукціону.

 

- Про внесення змін до Переліків першого та другого типу об’єктів комунальної власності Березнегуватської селищної ради, що підлягають передачі в оренду та викладення їх в новій редакції.

 

- Про внесення змін до Програми розвитку освіти на території Березнегуватської селищної ради на 2021 -2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року № 9.

 

- Про затвердження Положення про призначення та виплату стипендій обдарованій учнівській молоді на території Березнегуватської селищної ради.

 

- Про внесення змін до Програми розвитку культури на території Березнегуватської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 грудня 2020 року №10.

 

 - Про затвердження Положення про призначення та виплату щорічної грошової винагороди кращим аматорським колективам в галузі культури, переможцям обласних, Всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів, а також їх керівників.

 

- Про затвердження Порядку виплати грошових винагород спортсменам-переможцям Березнегуватської селищної ради та їх тренерам з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

    Після розгляду вищезазначених депутати заслухали звернення від депутатської групи Політичної партії  «Європейська солідарність» про підтримку Звернення депутатів селищної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій, яке оголосила голова депутатської групи депутат Доценко Валерія.  Депутати селищної ради  18 голосами підтримали дане звернення. За пропозицією представника  військової служби правопорядку прийнято рішення «Про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям на території Березнегуватської селищної ради».

Після розгляду питань, які були включені до порядку денного селищний голова Бойко Сергій оголосив пленарне засідання ради  закритим.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано