УВАГА! Африканська чума свиней

Дата: 12.12.2022 10:05

Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про випадок захворювання свиней на африканську чуму в ДПДГ «Реконструкція» с. Лепетиха, Березнегуватської територіальної громади Баштанського району, загинуло 8 голів свиней. Діагноз підтверджено звітом про результати дослідження патологічного матеріалу № 002102п.м./22 від 05.12.2022р.

05.12.2022 р. проведено засідання ДНПК при Баштанській районній державній адміністрації та затверджено План заходів щодо локалізації та ліквідації спалаху захворювання АЧС в ДПДГ «Реконструкція». На даний час проводяться в господарстві проводяться заходи відповідно до зазначеного плану.