Шановні жителі громади!

Дата: 22.01.2023 09:51

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Фото без опису22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності.

Головний урок Злуки - це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога.

Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною.

Бажаю всім нам миру, злагоди, мудрості і почуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та Перемоги! Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила. І разом – ми сильніші.

Слава Україні!  Слава її Героям!

селищний голова Сергій БОЙКО