Шановні жителі громади!

Дата: 19.01.2023 14:09

Фото без описуВід щирого серця вітаю Вас зі світлим святом Водохреща − завершальним великим святом Різдвяно-Новорічного циклу, яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.

У цей величний день щиро бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя та довгоочікуваного миру. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай цілюща йорданська вода, благословенна самим Господом, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ та непоборної віри в Перемогу.

Христос Хрещається!

З повагою селищний голова Сергій БОЙКО