Щодо повідомлення RASFF № 2022.7376-fup 4

Дата: 31.01.2023 09:03

До Снігурівського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Березнегуватський район)  надійшов лист Держпродспоживслужби від 23.01.2023 № 14.4.1/283/23  щодо повідомлення RASFF № 2022.7376-fup 4, стосовно виявлення високого вмісту акриламіду в печиві, що виготовлене в Румунії (виробник: Ro Star S.A., Romania ) та експортувалось з Польщі (оптовик: VYV DISTRIBUTION Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛЬВІВІМПОРТ», вул. Володимира Великого, 2, м. Львів, 79021).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Про факти виявлення, зазначеного харчового продукту, негайно повідомляти Снігурівське управління на електронну адресу: berezneguvate@dpssmk.gov.ua