Подяка за гуманітарну допомогу

Дата: 09.02.2023 09:13

Служба у справах дітей Березнегуватської селищної ради висловлює подяку Баштанській районній військовій адміністрації за надану гуманітарну допомогу, а саме: одяг, постільна білизна, пледи, подушки, ковдри, а також манеж дитячий, яку в лютому 2023 року передано родинам, що потрапили в складні життєві обставини,багатодітним родинам, внутрішньо переміщеним особам.

На обліку служби перебуває 55 дітей, які опинились в складних життєвих обставина, із 19 родин.

Всього було вручено допомогу 69 сім’ям з дітьми, в яких виховується 135 дітей вищевказаних категорій.

Висловлюємо слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я тих, хто потребує допомоги, за те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей!

Ще раз дякуємо за турботу і підтримку. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!