Дякуємо за допомогу!

Дата: 21.02.2023 10:50

Фото без описуСлужба у справах дітей Березнегуватської селищної ради висловлює подяку благодійному фонду « Світанок мрій» за надану гуманітарну допомогу, а саме: генератори , які 16 лютого 2023 року передано багатодітним родинам, прийомним сім’ям та сім’ям опікунів та піклувальників.

Всього було вручено допомогу 13 родинам в яких виховується  48 дітей вищевказаних категорій.

Висловлюємо слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я тих, хто потребує допомоги, за те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей!

Ще раз дякуємо за турботу і підтримку. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!