«Гвардія Наступу»: як готують універсальних бійців для звільнення наших територій?

Дата: 13.03.2023 17:03

На одному із полігонів проходять тренування бійців із загону "Рубіж". Програма тренувань досить складна та триває близько десяти тижнів: чотири з них - індивідуальна підготовка, шість - в складі підрозділу.

«Робимо універсальних солдатів, щоб вони були взаємозамінні і кожен володів усім озброєнням, яке є», – зазначає командирка та інструкторка піхотного відділення бригади «Рубіж» Джейн.

До лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині. Також є і добровольці, які раніше не мали бойового досвіду та ніколи не тримали зброї в руках.

Приєднуйся, час повертати законні рубежі своєї країни!

Записатися до штурмових підрозділів «Гвардії наступу» можна кількома способами:

- записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

- звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

* м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

* м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

* м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

* м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

* м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

* м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.