ДО ВІДОМА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ!

Дата: 16.03.2023 10:39

Відповідно до розпорядження Миколаївської ОВА  № 89-р від 09.03.2023 року та доручення Баштанської РВА № 02-18-382 від 14.03.2023 року  землевласникам та землекористувачам в разі необхідності проведення  робіт з розмінуванням, обстеженням земельних ділянок на виявлення  вибухонебезпечних  предметів та їх знешкодження, треба подавати заявки  до управління  з питань цивільного захисту  обласної військової адміністрації на електронну адресу    vcz.mk@ukr.net ( зразок заяви  та супровідного листа прикладається). До заявки додаються координати земельних ділянок в електронному вигляді файлу KML (завантажити програму  для формування файлів можна за посиланням  https://www.google.com.ua/intl/ru_ALL/earth/versions/#earth-pro ).

Телефон для довідок

Андрій Недбаєв  0679080411