«Наша мета – звільнення територій до кордонів 1991 року», – Юрій Лебідь

Дата: 22.03.2023 17:03

Командувач Національної гвардії України Юрій Лебідь розповів про те, як формувались нові бригади «Гвардії наступу», які підрозділи будуть до них входити та як проходить порядок підготовки.

Фото без опису

☝🏻Зокрема він нагадав, що від Національної гвардії України набирають добровольців у шість підрозділів: «Рубіж», «Буревій», «Азов», «Спартан», «Червона калина» та «Кара-даг».

Додамо, що від Державної прикордонної служби формують «Сталевий кордон», а від Нацполіції об'єднану штурмову бригаду «Лють».

➡️Долучитися до підрозділів можна в одному із шести центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області або подати заявку на сайті https://storm.mvs.gov.ua.

Консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером 080 010 00 20.