Шановні жителі громади!

Дата: 16.04.2023 10:40

Фото без описуЗ нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!
У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
Вже другий рік це величне свято ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста і села, життя кожного українця.
Ці Великодні дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник, і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю мир, радість, віру, надію і любов.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!