До уваги мешканців громади!

Дата: 21.04.2023 13:52

Фото без описуВраховуючи, що на території нашої громади велися бойові дії, досвід розмінування територій, оперативну обстановку, інформацію Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, лист Баштанської районної військової адміністрації від 19 квітня 2023 року № 02-18-572 щодо забезпечення безпеки населення під час поминальних днів, рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березнегуватської селищної ради з 21 по 25 квітня 2023 року заборонено відвідування громадянами кладовищ, розташованих на території Березнегуватської селищної ради, крім випадків здійснення поховання померлих осіб.