A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Дизентерія та її профілактика в організованих дитячих колективах

Дата: 01.05.2023 09:20
Кількість переглядів: 249

Фото без описуДизентерія – це захворювання, при якому інфекція вражає кишечник. Заразитися можна від будь-якого хворого на дизентерію. У більшості випадків інфекція передається через забруднені продукти харчування і воду.

Основні симптоми захворювання – болі в животі, висока температура, частий пронос з домішками крові. При їх появі хворого необхідно відправити до лікарні.

На дизентерію можна захворіти в будь-який сезон, але найчастіше це трапляється влітку, що пов'язано з кількома чинниками: вживання немитих фруктів і забрудненої води, купання у водоймах.

Хворі - працівники сфери харчування і водопостачання становлять особливу небезпеку. Від них мікроби можуть проникати у воду або їжу і викликати спалахи хвороби. Інкубаційний період становить 3-4 дні. Побутове зараження на дизентерію відбувається через посуд, дверні ручки, вимикачі. Істотну роль у поширенні дизентерії відіграють брудні руки. Тому для профілактики захворювання необхідно дотримуватися правил особистої гігієни.

Дизентерія може бути гострою і хронічною. У першому разі захворювання триває не більш трьох місяців, у другому – довше цього терміну. Найчастіше хвороба протікає в гострій формі і відрізняється відносно легким перебігом і низькою смертністю.

До основних ознак захворювання відносять наступні прояви:

  • Дизентерія розвивається стрімко, протягом декількох годин, відзначаються симптоми загальної інтоксикації.
  • Температура тіла підвищується до тридцяти дев´яти градусів і тримається приблизно три-чотири дні. Одночасно з цим хворий скаржиться на озноб і відчуття жару. Ознаки ураження кишечнику стають явними через два-чотири дні після початку хвороби.
  • Болі в животі, спочатку вони тупі, потім гострі.
  • Пронос, при дизентерії стілець частий, більше п´яти разів на добу. Як правило, акт дефекації і напади болю відбуваються одночасно. Хворобливі позиви, на початковому етапі спостерігаються рясні дефекації, через чотири дні стілець стає мізерним. Часто стілець містить домішки свіжої крові.
  • Нудота, блювання, при ураженні тонкого кишечника здуття живота.
  • Сухість шкіри і слизових оболонок, спрага, зниження тиску, загострені риси обличчя – все це свідчить про зневодненні організму.
  • Дизентерія у дітей зустрічається частіше, ніж у дорослих. Особливу небезпеку представляє зараження в дитячих групах дошкільних установ. Дизентерія легко передається через брудні іграшки. Симптоми захворювання схожі: дитина скаржиться на болі, зазначається його погане самопочуття, відсутність апетиту. При поносі, який супроводжується підвищенням температури, слід негайно показати дитину лікарю. Лікування слід розпочати якомога швидше, так як різке зневоднення дуже небезпечно для дитячого організму.

З метою попередження дизентерії керівник дитячого закладу разом з медичним працівником повинні забезпечити проведення профілактичних та протиепідемічних заходів, облік захворюваності на дизентерію серед дітей закладу, забезпечити своєчасне проходження працівниками медичного огляду та гігієнічного навчання, проводити бесіди для педагогів та технічного персоналу закладу з питань організації роботи з дітьми і батьками, спрямованої на попередження захворювання на дизентерію.

Для попередження групової і спалахової захворюваності дітей та персоналу в дитячому закладі необхідно забезпечити: наявність умов для миття рук дітей і персоналу, достатньої кількості мила, одноразових паперових рушників, недопущення дітей і персоналу з ознаками захворювання в заклад, проведення на харчоблоці своєчасного та якісного прибирання, дезінфекції технологічного обладнання, інвентарю, посуду, виробничих і складських приміщень із застосуванням сучасних дезінфікуючих засобів широкого спектру дії. , збрігання,зберігання, зберігання;
Головним показником правильної організації харчування дітей у дитячих колективах є гарне самопочуття дітей. Щоб запобігти дизентерії у дітей слід навчити їх  не просто  мити руки, а правильно це робити. Спочатку руки слід змочити водою, потім намилити їх і розтерти мило до утворення  густої піни далі піну змити. Цю процедуру проробити двічі, тричі. Слід мити не лише тильні й долонні  поверхні кистей, а й між пальцями.

Всім відомо, що простіше запобігти захворюванням, ніж потім довго і складно їх лікувати.

Будьте здорові, бережіть себе та своїх рідних!!!

 

Джерело інформації: http://oht.sm.gov.ua/index.php/uk/gumanitarna-politika/ohorona-zdorovija/2015-profilaktika-dizenteriji

Баштанське районне  управління ГУ ДПС

в Миколаївській області  (смт Березнегувате)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано