Боєць «Червоної калини» розповів про навчання на авіабазі у Німеччині

Дата: 04.05.2023 13:45

Разом з побратимами старший сержант одного з підрозділів бригади «Червона калина» Володимир Левчук брав участь у звільненні Білогорівки на Луганщині. Після повернення зі сходу країни йому запропонували поїхати на військові навчання до Німеччини.

Фото без опису

На авіабазі Шпангдалем відбувався курс підготовки сержантського складу за стандартами НАТО.

«Я не міг впустити такої можливості – перейняти досвід наших іноземних колег», – говорить Володимир.

Чого навчали досвідченого бійця — дивіться в інтерв’ю ⤵️

Нагадаємо, що долучитися до підрозділів «Гвардії наступу» можна в центрах надання адміністративних послуг у Миколаївській області (📍м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 та 📍м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1) або подати заявку на сайті https://storm.mvs.gov.ua.

Консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером 080 010 00 20.

#ГвардіяНаступу