Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Національна академія статистики, обліку та аудиту здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти

Дата: 12.05.2023 09:14
Кількість переглядів: 188

Фото без описуФото без описуФото без описуІнформацію про спеціальності, форми, вартість навчання, правила прийому та програми вступних випробувань тощо розміщено на сайті НАСОА за посиланням nasoa.edu.ua.

Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами:

- «Прикладна статистика та бізнес-аналітика»
- «Цифрова економіка»
- «Фінанси, банківська справа та страхування»
- «Облік і оподаткування»
- «Право»
- «Менеджмент»
- «Маркетинг»
- «Комп’ютерні науки»
- «Публічне управління та адміністрування».

Поряд з цим, у структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики (м. Київ) та Фаховий коледж економіки та управління (м. Біла Церква), які здійснюють прийом на навчання студентів для здобуття фахової передвищої освіти на базі 9 та 11 класів.

НАСОА здійснює підготовку фахівців як за державним замовленням, так і на контрактній основі. У разі навчання на контрактній основі пільгові категорії студентів (учасники бойових дій та їх діти; особи, які проживали та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, діти-сироти до 18 років; інваліди 1-3 групи та інші) отримують знижки при оплаті за навчання від 30 до 50%.

Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів у місті Києві. При цьому вищезазначені пільгові категорії мають відповідні книжки при оплаті проживання в ньому.

Більш детальну інформацію з питань, пов’язаних з умовами вступу, можна отримати за телефонами: 099 639 66 43, 044 484 47 73 – Черушева Галина Борисівна (зав. відділом профорієнтаційної роботи НАСОА).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано