Дата: 15.05.2023 16:21

Повномасштабна агресія Росії проти України триває вже 443-й день. Утім, важливо пам’ятати, що насправді агресія почалася ще 2014 року - з моменту окупації російськими військами Кримського півострову, унаслідок чого багато кримських татар (татарок) та українців (українок) зазнали переслідувань або вимушені були полишити свої домівки.

На жаль, в історії кримськотатарського народу 2014 рік не був першою подібною трагедією. 1944 року їм уже довелося пережити депортацію, коли майже 200 тисяч людей втратили свій дім, а ще тисячі – загинули.

Громадською організацією Кримськотатарський Ресурсний Центр, активістами міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність з кримськотатарським народом #LIBIRATECRIMEA спільно з художником Андрієм Єрмоленком (Andriy Yermolenko) розроблено соціальну рекламу про трагедію кримськотатарського народу.