ТОВ «ЛЕНД.КОМ» (м. Київ) інформує про проведення державної інвентаризації земель (а саме – земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності та земельних ділянок лісогосподарського призначення державної власності) на території

Дата: 16.05.2023 12:04

ТОВ «ЛЕНД.КОМ» проводить погодження меж земельних ділянок із суміжними землевласниками (землекористувачами) на території Березнегуватської селищної територіальної громади.

Просимо землевласників (землекористувачів) суміжних земельних ділянок звертатись до ТОВ «ЛЕНД.КОМ» за адресою: 04213, м. Київ, пр. Героїв Сталінграда, буд. 53-Б, Г/П №116, тел. +38(044)357-15-15, e-mail: officeHYPERLINK "mailto:office@landcom.kiev.ua"@HYPERLINK "mailto:office@landcom.kiev.ua"landcomHYPERLINK "mailto:office@landcom.kiev.ua".HYPERLINK "mailto:office@landcom.kiev.ua"kievHYPERLINK "mailto:office@landcom.kiev.ua".HYPERLINK "mailto:office@landcom.kiev.ua"ua з метою погодження меж земельних ділянок.

У разі відсутності звернень суміжних землевласників (землекористувачів) межі будуть вважатись погодженими.