Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 09:27

Фото без описуУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають прекрасне свято радості та одвічної надії. Діти — це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя.
Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. На жаль, сьогоднішні маленькі українці є дітьми війни, але дорослі роблять все можливе і неможливе, аби це жахіття для малечі якнайшвидше закінчилося повною перемогою України над загарбниками.
Дорогі дітки! Ви в нас – найкращі, найчарівніші, креативні, талановиті, самобутні. Ви – наша опора, впевненість у завтрашньому дні.
Бажаю маленьким жителям нашої громади миру, міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

селищний голова    Сергій БОЙКО