Дорогі учні! Шановні вчителі, батьки! Вітаємо всіх із закінченням навчального року!

Дата: 03.06.2023 14:08

Фото без описуОкремі слова подяки і найщиріші побажання в цей день педагогам - за високий професіоналізм, знання, життєвий досвід, креатив, уміння знаходити швидкий вихід у будь-яких ситуаціях.
Також, звичайно, велика вдячність батькам! Адже без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, вчителям було б дуже важко.
Дорогі випускники! Для вас починається новий доленосний етап, повний надій, прагнень, мрій! Головне - успішно скласти іспити і визначитися з професією, знайти свій шлях у житті. Бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети. Будьте здорові, щасливі та успішні!
Бажаємо всім гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.  Всім міцного здоров'я, сил, позитивного настрою, миру, добра, благополуччя і нескінченної віри в те, що все у нас буде гаразд!

З повагою селищний голова     Сергій БОЙКО