Дата: 16.06.2023 14:47

Фото без опису16 червня поточного року у приміщенні селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому були розглянуті питання:

• про надання дозволу на проведення масового заходу в період дії воєнного стану на території Висунського старостинського округу селищної ради;
  • про надання дозволу на проведення масового заходу в період дії воєнного стану на території смт Березнегувате;
  • про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування;
  • про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;
  • про влаштування дитини, яка залишилася без батьківського піклування, до комунального закладу на повне державне забезпечення;
  • про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Березнегуватської селищної субланки Баштанської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області на 2023 рік.

Заслухавши інформації із зазначених питань та в результаті їх обговорення прийняті відповідні рішення виконавчого комітету селищної ради.