Шановні жителі Березнегуватської громади!

Дата: 28.06.2023 10:40

Фото без описуЩиро вітаю вас із Державним святом – 27-ю річницею Дня Конституції України!
Конституція – це основний Закон держави, що проголошує її незалежність.
Сьогодні ми живемо в надзвичайно складний час. Час, коли, незалежно від нашого бажання, кожен день життя стає історією. Саме сьогодні народжується українська нація, у прояві величної мужності, сили духу, патріотизму. Ціннішими та дорожчими для нас із вами стають такі речі, як свобода, незалежність та Конституція. За них поклали свої життя наші кращі сини та доньки.
Саме завдяки українським воїнам, ми з вами можемо відзначати сьогоднішній день, і головне - маємо цінувати права і свободи, які гарантовані Конституцією.
Нехай у Ваших серцях не згасне віра у Перемогу та щасливу долю України. Миру усім, добра і щастя!

Слава Україні!
Героям Слава!