До відома управителів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та виконавців комунальних послуг

Дата: 29.06.2023 08:09

Фото без описуГоловне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує управителів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та виконавців комунальних послуг про необхідність своєчасно повідомляти органи Пенсійного фонду України про зміну тарифів!
Користуйтесь кабінетом на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.
Саме такий спосіб інформування про надані послуги гарантує своєчасне (оперативне) опрацювання даних для призначення субсидій та пільг.