Щодо продовження заборони купання та вилову водних біоресурсів

Дата: 07.07.2023 11:28

Держпродспоживслужба повідомляє, що у відповідності до Розпорядження №13 від 04.07.2023 року керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня, пов’язаної з підривом російською федерацією греблі Каховської електростанції,  з метою  запобігання погіршенню санітарно-епідеміологічної ситуації в області, враховуючи стан водних ресурсів у зоні надзвичайної ситуації, незадовільні санітарно-хімічні та мікробіологічні показники води у водоймах продовжується  повна заборона:

• до 01.08.2023 – купання у таких водних обєктах в межах Миколаївської області: Чорне море, Бузький лиман, Дніпро-Бузький лиман, річки Інгулець, Інгул, Південний Буг ( нижче м.Нова Одеса);
  • До 15.07.2023 – любительського та промислового добування (вилову) водних біоресурсів у таких водних об'єктах в межах Миколаївської області: Чорне море, Бузький лиман, Дніпро-Бузький лиман, річки Інгулець, Інгул, Південний Буг( нижче м.Нова Одеса) та реалізації водних біоресурсів без документів походження та/або добутих (виловлених) у зазначених водоймах.

Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!!! Пам’ятайте:  контакт з інфікованою або забрудненою водою, вживання водних біоресурсів наразі є дуже  небезпечними!!!