Позачергова сесія селищної ради

Дата: 13.07.2023 09:12

12 липня 2023 року відбулася тридцять друга позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. В засіданні взяли участь 16 депутатів селищної ради.

До порядку денного сесії було включено наступні питання:

1. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі делегування Новобузькій міській раді виконання завдань (повноважень) у галузі будівництва.
  2. Про День вшанування пам᾽яті захисників Березнегуватської громади, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
  3. Про депутатський запит депутата Березнегуватської селищної ради восьмого скликання Доценко Вікторії.

Всі питання включені до порядку денного розглянуто, та прийнято відповідні рішення.

До початку пленарного засідання було проведено спільне засідання постійних комісій селищної ради.