Створюємо цифровий освітній центр у нашій громаді!

Дата: 19.07.2023 14:03

Фото без опису19 липня 2023 року селищний голова Сергій Бойко підписав меморандум про співпрацю з міжнародним благодійним фондом savED. Разом із ними за підтримки програми “U-LEAD з Європою” на базі Висунського ліцею та Березнегуватського будинку культури буде обладнано Цифрові освітні центри (DLC). Це затишні, повністю відремонтовані освітні простори, обладнані сучасними зручними меблями, ноутбуками, планшетами, проєктором та іншою технікою, а також дидактичними матеріалами. Вони мають свою мінібібліотеку та набір настільних ігор для дозвілля. Тут діти можуть підключатись до дистанційного навчання, використовуючи техніку центру та просто проводити час разом із однолітками, щоб соціалізуватись і відчувати підтримку.

Довідка:

savED — міжнародний благодійний фонд, який відновлює доступ до освіти в громадах, що постраждали від війни, розв’язаної росією проти України. Фонд заснували влітку 2022 року міністерка освіти і науки України (2019-2020) Анна Новосад спільно з освітньою фундацією GoGlobal. savED збирає та аналізує потреби шкіл, проводить оцінку ушкоджень освітньої інфраструктури у регіонах, що постраждали від війни, відновлює пошкоджені школи та шкільні приміщення, облаштовує укриття, створює Цифрові освітні центри, а також реалізує програму для молоді UActive та розробляє освітні концепції та стратегії для шкіл.