Березнегуватська громада
Миколаївська область, Баштанський район

«Рівний з рівним»: У Вінницькій та Миколаївській областях стартує навчання кандидатів у помічники ветеранів

Дата: 04.08.2023 21:35
Кількість переглядів: 159

Фото без описуТриває процес підготовки учасників експериментального проєкту Мінветеранів із запровадження в Україні інституту помічника ветерана. Наразі у Вінницькій та Миколаївській областях формуються перші дві навчальні групи кандидатів у помічники, які за кілька днів розпочнуть навчання у Центрах ветеранського розвитку, роботу яких уже запущено.

Про це повідомила директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінветеранів Світлана Березіна.

💬«Розпочинається третій рівень відбору кандидатів у помічники ветеранів. Із осіб, які успішно пройшли тестування та співбесіди у пілотних громадах, завершується формування перших навчальних груп у Вінницький та Миколаївських областях. Невдовзі вони розпочнуть фахове навчання у Центрах ветеранського розвитку, які створено на базах місцевих провідних ЗВО. У Вінниці – це 24 особи, у Миколаєві – 29. Навчання триватиме три тижні. Потім кандидати складатимуть заліки та за їх підсумками отримають відповідні сертифікати. Далі триватиме їхнє працевлаштування у сервісних офісах громад, що беруть участь у експерименті, та закріплення ветеранів за своїм помічником. Тобто вже наприкінці серпня перші помічники за принципом “рівний з рівним” розпочнуть супровід наших Захисників та Захисниць на шляху переходу від військової служби до цивільного життя», – розповіла Світлана Березіна.

🔹Нагадаємо, за підтримки ПРООН в Україні та Європейського Союзу Мінветеранів провело навчання для тренерської команди майбутніх помічників ветерана. Тренінг проводився для науковців і викладачів Національного університету «Львівська політехніка», Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Вíнницького націона́льного технічного університе́ту, Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв). Помічників навчатимуть у Центрах ветеранського розвитку, створених на базі цих вишів за ініціативи Мінветеранів.

Прийом заяв від кандидатів на посаду помічника ветерана ще триває. Подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі можно винятково через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua).

🔹Активно працюють канали інформаційної підтримки процесу набору помічників ветеранів. На ваші запитання очікують телефонні лінії інформаційної підтримки проєкту:

📞Вінницька область – Інна – 063-230-27-58

📞Дніпропетровська область – Наталія – 063-688-94-10

📞Львівська область – Наталія – 063-230-25-60

📞Миколаївська область – Валерій – 097-441-61-04

📧А також у форматі листування працює електронна пошта інформаційної підтримки: asistantsupport@mva.gov.ua

➡Докладніше про умови участі у проєкті та загалом його мету започаткування можна довідатися за посиланням: https://is.gd/Swo6zm


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано